Се огласи момчето на пејачката на хитот „Жена од султана“ после големиот инцидент

December 21, 2020 Martin Petrevski 0

Како бомба одекна веста во регионалните медиуми дека пејачката Тијана Милентијевиќ која стана преку ноќ позната откако го испеа хитот „Жена од султана“, пријавила во […]

Аријана Гранде се вери по вторпат

December 21, 2020 Martin Petrevski 0

Американската пејачка Аријана Гранде ја објави својата свршувачка со Долтон Гомез, агентот за луксузни недвижнини, на Инстаграм, пренесува магазинот „Вог“. „Засекогаш и ……“, напишала пејачката […]