Карлеуша не се појави на судењето, а Цеца пред судот ја дочека изненадување

Please follow and like us:
Pin Share

Пејачката Светлана Цеца ражнатовиќ денес се појави во Првиот основен суд на Нов Белград поради судењето со Јелена Карлеуша.

Цеца во судот се појави со својот адвокат, а освен бројните новинарски екипи ја дочекаа и нејзини фанови.

Плишените играчки во нивните раце беа наменети за фолк дивата, а на црвеното срце пишуваше: Te сакам! По судењето пејачката излезе во придружба на адвокатот и не сакала ништо да коментира.

Судењето траело 15 минути, а таа насмеана се фотографираше со фановите.

Please follow and like us:
Pin Share