Беквалац со експлицитна фотографија за обичен настап

Please follow and like us:
Pin Share

Наташа Беквалац е српска пејачка за чиј живот постојано се пишува во медиумите. Беше актуелна со

сообраќајната несреќа која ја доживеа на пат од Нови Сад до Белград, заедно со својата помала ќеркичка и нејзината дадилка. Во текот на изминатите години секогаш беше во центарот на вниманието со нејзините три пропаднати бракови, борбата за двете ќерки, семејното насилство и животната трагедија која ја следи.

Овојпат на својот профил на Инстаграм сподели експлицитна фотографија со која најавува свој настап во клуб во Нови Сад. Пејачката со главата го крие машкиот орган на мускулестиот гол маж позади неа.

Please follow and like us:
Pin Share