Џастин Бибер со нова тетоважа

Please follow and like us:
Pin Share

Тинејџ-ѕвездата Џастин Бибер ги навикна своите обожаватели на се’ и сешто, а овој пат отиде и чекор подалеку.

Имено, пејачот направи нова тетоважа, која е израз на љубовта кон неговата сопруга Хејли Болдвин, а и таа му возврати со иста мера. Како што тврди тату-мајсторот, Џастин истетовирал мала тетоважа под веѓата, која вешто ја крие со косата.

Please follow and like us:
Pin Share