Џеј Ло во егзотично издание за магазинот “In Style”

Please follow and like us:
Pin Share

Џенифер Лопез го почести уредништвото на магазинот “In Style” и нивните читатели со интервју и фотосесија во која плени со својот сексапил и егзотична појава.

По тој повод Џеј Ло го облече провокативниот дизајн на зелен фустан со шљокици од „Версаче“  кој ја истакнува нејзината силуета и облини.

Нејзината убавина често е тема на дискусија, како и тоа дека  игледа како времето да застанало.

-Не консумирам кофеин, не пијам алкохол и многу спијам. Се грижев за себе и тоа се гледа.– изјавила Лопез за “In Style”.

Please follow and like us:
Pin Share