Јелена Карлеуша ќе се израдува: Судењето на Огњен Врањеш заврши, ова е казната за фудбалерот

January 31, 2023 естрадаплус 0

Огњен, поранешен фудбалер на Црвена звезда и Стојан, кој играше за Војводина, на 20 јуни 2020 година ја нападнале брачната двојка Комљеновиќ. Тогаш, во близина […]