Спасен Силјаноски се расплака на сред емисија!

Please follow and like us:
Pin Share

Фолк пејачот Спасен Силјаноски гостувајќи на музичкото шоу “ИмаТ немаТ” пееше песна која ја има напишано неговата Мајка за друг пејач,имено Спасен цело време дури ја пееше песната плачесе .Емисијата “ИмаТ немаТ” е музичка емисија каде пејачите пеат во живо ,се снима во студиото на ИН продукција ,премиерно секоја недела во 21: 00 се емитува на ТВ Сонце ,  и на Сателитската ИНТВ.

погледнетего видеото

 

 

линк од целата емисија

 

Please follow and like us:
Pin Share