Јелена Розга позираше во ултра кусо здолниште

Please follow and like us:
Pin Share

Хрватската пејачка Јелена Розга позираше во провокативен фустан во кој ги воодушеви своите фанови кои ја наградија со речиси 10 илјади лајкови за помалку од половина ден, но и многубројни комплименти.

-Ако имате макар една насмевка, подарете ја на луѓето што ги сакате, напиша Розга за фотографијата на која се смее, но на која доста внимание одвлече и нејзиното деколте.

Своите фанови, кои на Инстаграм ги има повеќе од 240 илјади, Розга ги воодушеви и пред неколку дена кога запеа со Хулиќ.

41 годишната пејачка неодамна призна дека би сакала да се оствари како мајка, но кажа и дека никогаш не се оптоварувала со годините.

Please follow and like us:
Pin Share