Се сеќавате ли на неа: Направи бум во музиката, замина за Америка, а сега Ерзана си дојде во Скопје

July 7, 2018 естрадаплус 0

Поп-пејачката Елена Ристеска на својот инстаграм-профил се пофали дека е во еден скопски ресторан со поранешната музичка ѕвезда Ерзана. Таа објави заедничка слика и ги […]