Тијана Дапчевиќ го сопре сообраќајот во Белград по долна облека среде улица!

February 6, 2018 Martin Petrevski 0

Тијана Дапчевиќ ги изненади своите фанови. Пејачката поради потребите на српски магазин позираше на среде улица по долна облека.  Деновиве сестрите Тијана и Тамара пријатно […]