Се омажи по врска од 24 часа, се разведе по 5 дена, а сега чека близнаци – Емилија Розман ќе стане мајка

May 12, 2021 естрадаплус 0

Македонската манекенка и модел Емилија Розман изненади на својот инстаграм-профил со објавата дека за неколку месеци ќе стане мајка. Имено, таа објави фотографија на која ѝ се […]