СУЗАНА ГАВАЗОВА НОВАТА ГОДИНА ЈА ЧЕСТИТАШЕ СО НОВА ПЕСНА И ФИЛМСКИ СПОТ !

Please follow and like us:
Pin Share

Сузана Гавазова важи за најпопуларна и најбарана фолк пејачка во Македонија ,таа лани на 1 јануари го објави до сега нејиниот најголем хит  Бум бум која стана балкански хит .Овојпат Сузана исто на 1 ви Јануари објави нова песна заедно со спот ,насловен како “Прстен несуден” текстот е на Орце Зафировски  а спотот го снимаше ИН продукција под режисерка палка на Даниел Јовески.Песната е вистински хит а спотот краток филм .

Please follow and like us:
Pin Share