Романа излезе од затвор

August 4, 2020 Jasna Stojanoska 0

Српската турбофолк пејачка Романа Паниќ, која беше уапсена во Австралија пред околу еден месец за ограбување банкомат, е ослободена од затвор. Таа помина 40 дена […]

Џеј Ло во опуштено издание

August 4, 2020 Jasna Stojanoska 0

Навикнати сме Џенифер Лопез да ја гледаме во разни изданија во кои ги истакнува своите облини и атрибути. Меѓутоа, овојпат латино дивата на својот „Инстаграм“ […]