Не беше сам Голема ајкула му правеше друштво на познатиот актер додека сурфаше кај Малибу

September 16, 2021 естрадаплус 0

На прв поглед секој може да помисли дека е сцена од „Ајкула“, хорор-филм на Стивен Спилберг за огромна бела ајкула која тероризира мала крајбрежна заедница. […]

Ријана и нејзиниот партнер со драматични модни комбинации на Мет Галата

September 15, 2021 естрадаплус 0

Ријана и Ејсап Роки оставија силен впечаток кај присутните. 33-годишната пејачка, која честопати е нарекувана „Кралица на Мет Галата“, носеше волуменозен палто-фустан од Баленсијага. Ексцентричната […]

Зад себе има два брака, од кои едниот и траеше 55 часа: Славната пејачка запросена по трет пат од 12 години помладото момче

September 13, 2021 естрадаплус 0

Американската поп-пејачка Бритни Спирс се сврши со своето момче Сем Асгари (27) и објави видео на својот интернет-простор на коешто се пофали со дијамантскиот прстен. […]