Музичката легенда се жали на здравствени проблеми: „ГОТОВО Е, НЕ МОЖАМ ВЕЌЕ ДА ГИ ДРЖАМ УДИРАЛКИТЕ ЗА ТАПАН“

September 10, 2021 естрадаплус 0

Британскиот музичар Фил Колинс изјави дека поради лошата здравствена состојба едвај ги држи удиралките за тапан во рака и отсега само ќе седи на сцената. […]

ВИДЕО +18 ЖЕШКА СЦЕНА во која уживала ЦЕЛА УЛИЦА! Се заиграле на прозор, ги гледала цела улица

September 10, 2021 естрадаплус 0

Оваа неверојатна сцена доаѓа од соседството и е снимена на хотелски прозорец. Видеото го направиле дами кои очигледно работат во зградата спроти хотелот и кои […]