Еве како балканските пејачи и пејачки изгледале на својата матурска – ПОЧЕКАЈТЕ да ја видите Карлеуша, ќе се изненадите!

September 16, 2021 естрадаплус 0

Тие денес се славни и успешни, но некогаш изгледале потполно обично како и нивните врсници. За овие познати ликови денес се грижат професионални шминкери и […]

Поранешната сопруга на Аркан дошла во домот на Цеца и изговорила една реченица – Пејачот открива работи за кои јавноста не знаеше се до денес!

September 15, 2021 естрадаплус 0

Пејачот Зоран Калезиќ раскажа во една прилика што се случувало во куќата на Жељко Ражњатовиќ – Аркан кога тој бил у*иен. – Кога Аркан беше […]

Ковачевиќ се ожени со поранешната сопруга на Богдан Срејовиќ? Популарниот пејач прозборе за тајната венчавка!

September 15, 2021 естрадаплус 0

Саша Ковачевиќ ужива во врската со мисицата Зорана Тасовац, а сега и прозборе за нивниот однос. Тој реши да открие некои работи кои досега беа […]

Цеца и Рада денес гордо ги покажуваат забите, а некогаш ги криеле – ПОГЛЕДНЕТЕ како изгледале пред да стават порцелан!

September 15, 2021 естрадаплус 0

Можеби интервенцијата не е голема, но може да направи голема разлика што се гледа и од фотографиите. Цеца Ражнатовиќ, Лепа Брена и Јелена Карлеуша се […]

Не сум кукавица: Милица Павловиќ се соблече среде емисија во живо, а тоа како продолжи да гостува ги остави сите подзинати (ВИДЕО)

September 15, 2021 естрадаплус 0

Српската пејачка Милица Павловиќ за време на гостувањето во емисијата „Амиџи шоу“ направи предизвик кој буквално ќе се зборува уште долго. Имено Павловиќ доби предизвик […]