(Фото) Македонската водителка е вљубена до уши

Македонската водителка Јана Серафимова ужива во најубавиот период од животот.

Пред извесно време таа му кажа „да“ на својот партнер Горан Петровски, па оттогаш не престана да споделува нивни заеднички фотографии.

Овој пат таа одлучи и да ја покаже својата емотивна страна, па јавно да му изрази љубов на Горан.

„Те сакам“, напиша таа во опис на фотографијата.

Превземено од За Се

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*