Наташа Беквалац денес полни 41 година – Пејачката наместо голема забава, реши да организира интимна журка за сестрите во Грција

Please follow and like us:

Поп пејачката Наташа Беквалац утре ќе полни 41 година. Наместо голема забава, Наташа се одлучи за прослава со сестрите и најблиските пријатели, и тоа на море!

Како што дознаваат српските медиуми, Беквалац веќе отпатувала за Грција каде што друштво и прават сестрите Кристина и Тања како и најдобриот пријател со кои утре ќе го прослави роденденот.

Прославата ќе биде во Атина на плажа. Особено поради овој настан, просторот на плажата ќе биде специјално украсен, ќе се постави бифе и ќе се служат вина според желбите на гостите. Дури и музиката ќе биде на барање на славеникот, па раководството на хотелот ангажираше диџеј кој ќе пушта „хаус“ хитови цела вечер , вели добро информиран извор.

Тие ќе останат во главниот град на Грција до почетокот на следната недела, кога ќе се вратат за да промовираат нова песна и спот.

 

Please follow and like us:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*