Ријана и нејзиниот партнер со драматични модни комбинации на Мет Галата

Ријана и Ејсап Роки оставија силен впечаток кај присутните. 33-годишната пејачка, која честопати е нарекувана „Кралица на Мет Галата“, носеше волуменозен палто-фустан од Баленсијага.

Ексцентричната креација е дело на дизајнерот Демна Гвасалија. Темниот стајлинг славната музичарка го надополни со дијамантски ланчиња, бразлетни и обетки од на 267 карати од Bulgari и дијамантски прстен од Телма Вест.

Погледнете како го освоија вниманието на папараците и присутните.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*