Ања Бла покажа како изгледа по еден месец без тренинг (ФОТО)

Инфлуеснсерката Ања Бла редовно споделува фотографии од својот живот со своите следбеници на Инстаграм, па така и овој пат.
Инфлуенсерката беше на одмор во август, од каде објави фотографии од неа и ја покажа својата извајана фигура, по која е позната.

Сите што ја следат знаат дека посветува големо внимание на тренинзите и изгледот, а денес покажа како изгледа по еден месец не тренинзи и се пожали дека ослабела.

Имено, Ања објави слика од лифтот во хеланки и врв, каде што можеме да ја видиме нејзината линија, од која очигледно не е задоволна, бидејќи во описот напиша: „Не тренирав цел август, бидејќи прво имав круна, а потоа заминав на море. И јас изгубив многу тежина. Време е да се вратам на тренинзите “.

Photo: Instagram/anjablaa

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*