(Фото) Наместо во манастир, погледнете каде заврши Милан Станковиќ

Пејачот Милан Станковиќ повеќе од една година не се појавува во јавност. Во регионалните медиуми се зборуваше дека пејачот наводно среќата ја пронашол во манастир и планира да стане монах.

По овој повод тој не се огласуваше, но по подолго време се огласи со нова фотографија на социјалните мрежи.

„Да седнеме и одмориме од пливање“ напиша Станковиќ на својот Инстаграм, а неговите следбеници го пофалија со коментари.

Инаку, неодамна медиумите исто така пишуваа дека неговата поранешна девојка Рада Манојловиќ исто така го молела да не оди во манастир.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*