ПРЕКУ ОГРОМНИТЕ ГРАДИ СТАВИ КОЛАЧИЊА! Нивес Целзијус се надмина себеси со нова фотографија!

Таа наскоро ќе наполни 40 години, но е еден од доказите дека годините се само бројка

Нивес Целзијус важи за една од најпознатите модели во Хрватска, а честопати споделува провокативни и предизвикувачки фотографии на социјалните мрежи.

Имено, таа за ова издание позираше во проѕирен црн костим за капење, и никој не можеше да остане рамнодушен на нејзината совршена фигура и атрибути.

Таа наскоро ќе наполни 40 години, но е еден од доказите дека годините се само бројка и дека сепак плени со својата привлечност.

Се се гледа, а колачињата ги опфатија најинтимните делови на телото. Таа дури и го извалка телото со колаче кое го држи во раката.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*