СЛАВЕЊЕ ВО ДОМОТ НА ЛУНА И МАРКО: Споделија радосни вести, а честитки пристигнуваат од сите страни (ФОТО)

Луна Џогани и Марко Миљковиќ денеска слават годишнина од свршувачката.

Луна радосната вест ја сподели на социјалните мрежи, а под објавата се редеа коментари во кои фановите им упатуваа честитки.

Марко ја запроси Луна на 6 септември минатата година во ресторан, а на веридбата присуствуваа членови на нивните семејства, како и пријатели.

– Една година. Те сакам – напиша Луна на споменатата социјална мрежа.

– „Честитки“, „Преубави сте“ – се само дел од коментарите.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*