И Ураганките пееја на свадба – ЕДЕН КУП БАКШИШ НА „ЛОКО ЛОКО“ (ВИДЕО)

Познато е дека популарните музичари од регионот настапуваат на свадби од кои многу заработуваат и добиваат голем бакшиш.  Такво искуство имаа и девојките од групата „Ураган“ пееја на една свадба.

На свадбата атмосферата се вжешти, гостите се собраа околу Ксенија, Сања и Ивана, па летаа пари од сите страни.

За потсетување, девојките неодамна изјавија дека не смеат да земаат бакшиш на настапи, но на снимката се гледа како држат банкноти во рацете, дури и додека ја пеат „Локо, локо“, со која настапија на овогодинешниот Евросонг.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*