ФОТО: Уапсена Тијана Ем

Српската пејачка Тијана Милентијевиќ, позната како Тијана Ем ги изненадила своите обожаватели на социјалните мрежи со фотографија која предизвика лавина коментари.

Тијана, најверојатно наскоро ќе ги изненади обожавателите со нов видео запис, а ако се суди по фотографиите кои ги објави изгледа ќе биде уапсена.

Обожавателите ја пофалија нејзината модна комбинација, а момците всушност работат како обезбедување во еден клуб каде таа настапувала.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*