Дара Бубамара во издание кое никого нема да остави рамнодушен – Краток шорц, градник и високи сребрени чизми!

Дара Бубамара вчеравечер имаше настап на еден познат сплав во српската престолнина пред многубројна публика. Популарната пејачка избра специјална комбинација облека за оваа специјална пригода.

Црното боди ја истакна бујната предница на Дара, додека кусите тексас шорцеви и ги нагласија нозете на пејачката во мрежести чорапи.

Пред да излезе на сцената, Бубамара носеше црна кожена јакна, па изгледаше толку бомбастично што сребрените чизми едвај некој ги забележа.

Ви благодарам мои луѓе од срце, толу добра енергија  секогаш од вас! Драго ми е што имаше луѓе на настапот не само од Србија, туку и од цела Европа“,  напиша таа под видеото од настапот споделено на нејзиниот Инстаграм.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*