Дарко Лазиќ призна: „Должен сум 500.000 евра, и да сакам немам пари за да и купам нов стан на девојка ми!“

Please follow and like us:

Дарко Лазиќ вели дека покрај огромната сума на пари што наводно ја должи, нема од што да купи стан за својата нова девојка Барбара Бобак, бидејќи се шпекулира дека планира да и пазари имот вреден 200.000 евра.

 За жал, луѓе, должам повеќе од половина милион евра од каде ми мене пари за стан (се смее) … Вистина е дека јас и Барбара живееме заедно во изнајмен стан во Нови Сад, сe друго, повторувам, е глупост. Имам 30 години, време е да се смирам, да уживам со жената што ја сакам и да се посветам на кариерата , рече Дарко.

Тој истакнува дека му се допаѓа врската со неа и разбира како дошло време тој да стане сериозен, и дека „повеќе нема простор за грешки“.

Бев слободен човек кога ја запознав и тоа е единственото нешто што е важно. Заедно сме повеќе од три месеци, нам ни е многу убаво и уживаме во секој момент што и двајцата мислиме дека сме заедно многу подолго. Се запознавме на приватна прослава и таа ме шармираше со својата енергија, глас и харизма, објасни пејачот.

Please follow and like us:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*