Со причина велат дека е најзгодната жена на светот

Нејзината појава едноставно никој не останува рамнодушен, а за тоа сведочат и фотографиите кои ги објавува на својот Инстаграм профил.

Кога летниот одмор завршува, остануваат само убавите спомени, но сите ние тогаш си помислуваме: „Барем уште малку да потраеше“.

Тоа чувство очигледно го имала и актерката Оливија Кулпо која на почетокот на овој месец престојувала во Грција, па иако сега се вратила на своите секојдневни обврски, сепак на социјалната мрежа Инстаграм споделила некои фотографии од одмор:

„Необјавено од Грција… Со некои луѓе кои навистина ги сакам (последниот кадар ми е омилен“, напишала таа во описот на фотографиите.

На фотографиите се гледа како актерката поминувала одлично време со своите пријатели и семејството, а меѓу нив имало и кадри каде таа позира топлес, како и во бело бикини.

Кога ќе ги погледнете фотографиите ќе ви биде јасно зошто луѓето велат дека таа е најзгодната жена на светот.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*