Непријатен момент на настап на Цеца: Обожавателка фрли кон пејачката, нејзината реакција се прераскажува насекаде (ВИДЕО)

На крајот, сѐ испадна добро!

Сте знаеме дека Светлана Цеца Ражнатовиќ има голем број обожаватели, како и дека се туркаат да бидат што е можно поблиску до пејачката додека таа настапува.

Така беше и овој пат кога Цеца одржа концерт.

Една од нејзините обожаватели дојде во првиот ред со голема плишана играчка и ја фрли кон популарната пејачка. Имено, таа сакала да ѝ ја подари на Цеца, а играчката за малку ќе ја удрела пејачката во главата.

newz24live.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*