Се омажи по врска од 24 часа, се разведе по 5 дена, а сега чека близнаци – Емилија Розман ќе стане мајка

Македонската манекенка и модел Емилија Розман изненади на својот инстаграм-профил со објавата дека за неколку месеци ќе стане мајка.

Имено, таа објави фотографија на која ѝ се гледа трудничкото стомаче, а како што стави во описот, таа е во третиот месец од бременоста и чека  близнаци.

Едно е подобро од две“, напиша манекенката, која неодамна го прослави својот 29-ти роденден, а минатата година, по само еден ден врска, се венча, за да се разведе по една недела.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*