Познат водител запроси позната пејачка сред емисија,па следеше хаос! (видео)

Познатиот водител и шоумен Жанко зш ,се обиде на сред емисија да ја запроси фолкерката Катерина  Тодорова но одговорот беше не погледнете.

Ова се случуваше во најгледнаното  шоу моментално во Македонија  “ИмаТ немаТ”.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*