Дани Даниела со нова песна и спот

Младата фолкерка Дани Даниела за велигденските празници ке ве изненади со нова песна и спот ,песната е насловена “Ти дозволив” за која самата Даниела се јавува како текстописец а е снимена во Прилепското студио “Просаунд ”  премиерата на оваа песна е оваа сабота на Сателитската ИНТВ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*