“Ќе се запалам пред Собрание”-Ана Николиќ искрена пред медиумите

Популарната српска пејачка Ана Николиќ за српските медиуми призна дека поради апсењето на нејзиниот поранешен сопруг поминала низ вистински пекол.

Имено нивната заедничка ќерка Тара постојано прашувала каде е нејзиниот татко кој се уште е во затвор.

-Тоа беше еден од најтешките денови во мојот живот, неговото апсење. Раста е личност која е дел од мојата душа. Тој засекогаш ќе биде татко на Тара како јас што ќе и бидат мајка на Тара, вели Ана за емисијата „Ексклузивно“.

Таа додава дека поради тоа што не го пуштиле раперот од затвор сакала да се полие со бензин пред собранието на Србија.

-Кога еден ден мајката на Раста која е навистина силна жена се расплака, јас се распаднав и бев во фазон: „Сега ќе одам пред собранието на Србија и ќе се полијам со бензин, пуштете го момчето, тој навистина е невин“, вели Ана.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*