Кија Коцкар го прокоментира новото момче на Цеца Ражнатовиќ

Српската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во љубовната врска со помладиот бизнисмен Богдан Срејовиќ.

Регионалните медиуми речиси секојдневно пишуваат за новоиот естраден пар, а папараците само чекаат да ги уловат заедно.

Победничката на првата сезона на „Задруга“, Кија Коцкар вели дека новото момче на Цеца е вистински фраер и не е ни чудно што успеал да ја освои.

„Ништо не му фали на момчето на Цеца. Нема врска што е помладо од неа. Кога ќе бидам на нејзините години и јас ќе барам помлади момчиња. Знаете како велат, младите секогаш се послатки“, изјави Коцкар.

Инаку, Цеца и нејзиниот сакан моментално уживаат на Копаоник.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*