Синот најрадосен: Прија и Филип Живојиновиќ имаат нов член во домот

Познатата српска пејачка Александра Пријовиќ со своите следбеници сподели дека неодоливо милениче дошло во нивниот дом.

– Нов член на семејството! – напиша кратко Александра во описот на објавата на нејзиниот Инстаграм профил.

Оваа слика разнежни многумина, а нема сомнеж дека синот на пејачката, Александар е најсреќен што има ново милениче дома.

Слатката кафена пудличка живее со стил во домот на Живојиновиќ, а познатата газдарица не може да престане да го снима кученцето.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*