Секс-симболот на Холивуд на 60 години изгледа подобро од помладите колешки

Голем број на познати личности вчера биле на настанот “The Woman’s Cancer Reasearch Fund” во Беверли Хилс.

Актерката која го украла сето внимание била легендарната Шерон Стоун, на која годините не и можат ништо.

Шерон носела црн комбинезон чии ногавици се ширеле при дното. Иако го покривал вратот, комбинезонот ги открил рамениците на актерката и така додал на сензуалност во нејзиниот изглед, а капутот со леопардски принт направил Шерон да изгледа вонверменски.

Актерката позирала со колешките Деми Мур, Голди Хон и Кејт Хадсон.

Шерон моментално снима нова серија за “Netfliks” со наслов “Ratched””, а во меѓувреме се грижи за своите три синови и редовна е на добротворните настани.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*