Сексапилната Џиџи Хадид правеше фотосесија на плажа

Славната убавица имаше снимање на плажа во Рио де Жанеиро и покажа дека со костим за капење и сако може да се изгледа гламурозно.

На менекенката Џиџи Хадид (23) и цветаат ружи на приватен, но и на професионален план. Нејзината кариера моментално е на врвот, а љубовниот живот со пејачот Зејн Малик никогаш не бил подобар.

Џиџи на снимањето на фотосесијата покажа дека изгледа врвно и поради тоа е една од најбараните манекенки во модната индустрија.

Под розовото сако не носеше ништо, па покажа повеќе од потребното додека се пресоблекуваше и ја средуваа.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*