Нов член во семејството Ражнатовиќ

Анастасија Ражнатовиќ на својот профил на Инсатграм откри дека нејзиното семејство е побогато за уште еден член.

Младата и надежна пејачка сподели видео снимка од преслаткото кученце кое се вика Мајки.

-Нов член на семејството, Мајки.–напиша таа.

Потсетуваме, Ражнатовиќ летово го изгубија кучето Вито кое почина. Тој не успеа да се избори со болеста, а Анастасија тогаш се прости од саканото милениче.

Инаку, тие се големи љубители на животни и постојано ги имаат во домот.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*