Лепа Брена не е повеќе плавуша

Лепа Брена ја промени бојата на косата по 35 години музичка кариера. Таа од русокоса, стана црвенокоса.

Пејачката за потребите на новата песна „Како нова“, односно снимањето на видео спотот ја промени бојата на косата. Видео записот кој предмалку беше објавен на ЈуТјуб веќе има голем број прегледи, но и бројни коментари од нејзините фанови мешу кои има и такви кои и велат дека „направила страшна грешка“.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*