Сопругата на Сакиќ одговори на обвинувањата: Не сум виновна за смртта на Синан, сакаме само достојно да го испратиме

June 3, 2018 Jasna Stojanoska 0

Пејачот Синан Сакиќ почина во петокот во својот дом, а веднаш по трагичниот настан почнаа да кружат приказни дека за неговата смрт е одговорно семејството, […]

Дара Бубамара направи садо-мазо селфи, но поради еден детаљ од хотелската соба горат социјалните мрежи

June 2, 2018 Jasna Stojanoska 0

Пејачката Дара Бубамара на социјалните мрежи објави две нови провокативни фотографии од Виена . Едната ја направила пред излегување, а втората по враќањето во хотелот. […]

Го држи за рака починатиот татко – објавена фотографија од Синан која го расплака регионот

June 2, 2018 Jasna Stojanoska 0

Синан Сакиќ почина вчера рано наутро по долго и тешко боледување, а неговото семејство е неутешно и скршено за загубата. Неговата ќерка Џуклица објави фотографија […]