Тој не бира дали е црна или плава: Дедо (63) ја изгубил невиноста во барака, па тврди – „Јас сум професионален љубовник“

September 18, 2021 естрадаплус 0

Исто така, се соочи со одредени притисоци и критики за своја сметка, па побара совет. Анонимен 63-годишен маж ја сподели својата исповед со јавноста и […]

Имам само 18 години, но исто така имам многу, многу искуства со мажи. Отсекогаш го гледав тоа како работа, ми даваат евра, им го давам она што им треба и тоа е, сепак…

September 18, 2021 естрадаплус 0

Пред еден месец се за заљубив во „клиент“. Има над 40 години, оженет, татко на две ќерки кои се помлади од мене, но тоа не […]

Сиромашниот татко ја продава куќа за да му даде пари на синот за студии: Неговите зборови допреа дури и до најтешките срца …

September 17, 2021 естрадаплус 0

Прекрасна и трогателна приказна доаѓа од мало село во планински венец во Тајланд, кога фармер со многу оскудни приходи одлучи да стори сé за да […]

Барала од ЛГБТ заедницата нешто недозволиво – Откриена причината поради која Карлеуша е исфрлена од Парадата на гордоста

September 17, 2021 естрадаплус 0

Карлеуша порано беше кума на гордоста, оваа година беше избрана Наташа Беквалац, а сега е откриено што се случувало зад сцената! Традиционалниот марш на гордоста […]

Мојот сопруг е на службено патување овој викенд и решив да ја изненадам мојата најдобара пријателка од младите денови и да ја посетам

September 17, 2021 естрадаплус 0

Живее од другата страна на градот, околу 20 минути возење и ја оставив ненајавена денес. Немав идеја што ќе доживеам. Кога за ranвонив на вратата, […]