Се за македонската естрада...


ФОЛК ЕВЕРГРИН

Фолк евергрин

Дара Бубамара објави фотографија со момчето, но во продолжение погледнете и каква машина вози пејачката.

Откако стави крај на бракот со Милан Кесиќ, со кој го има 8-годишниот син Константин, Дара Бубамара вплови во нова љубовна врска со мистериозен маж.

Дара со него сеуште не се појавила во јавност, но сега објави фотографија со која сака на јавноста да и открие за кого се работи, поточно за неговата финансиска ситуација. Сеуште не е познато дали сама го купила автомобилот или го добила од него, но сигурно е дека имаат ист вкус.

scroll back to top
 
http://estradaplus.com/plugins/page/ http://estradaplus.com/cache/view/docs/