Се за македонската естрада...


ФОЛК ЕВЕРГРИН

Фолк евергрин

ХРИСТИНА ИЛИЈОСКА И МАЕСТРАЛ - ПО ДРУМ ОДАМ - 0%
АНЕТА И МОЛИКА - ЈАНО ЛЕ ЈАНКЕ УБАВА - 11.1%
ЈОВАНА ЈАКИМОВА И ЕКСТРА БЕНД БТ - ЈА ИЗЛЕЗИ СТАРА МАЈКО - 11.1%
БЛАГИЦА ПАВЛОВСКА - ПИЈАНА ОД ЉУБОВ - 33.3%
ФАВОРИТИ БЕНД БИТОЛА - АНГЕЛИНО - 0%
ДАНИЕЛА ТЕМЕЛКОВСКА - РУМ ДУМ ДУМ - 11.1%
ЕВТО ПУПИНОВСКИ - ТИНКЕ КАТИНКЕ - 11.1%
БЛАГОЈЧЕ СТОЈАНОВСКИ ТУШЕ - ЗЕЛЕНИ ОЧИ - 0%
ЕЛЕНА ВЕЛЕСКА И ЦАРДАК - НИКНАЛО ЦВЕЌЕ ШАРЕНО (ПРЕДЛОГ) - 11.1%
ГРУПА МАРИФЕТ - ОПА ОПА ОПСАСА (ПРЕДЛОГ) - 11.1%
The voting for this poll has ended on: 09 Сеп 2017 - 00:00


Северина и Игор заминаа на одмор во Бодрум, Турција. Севе се соблече по бикини, но наместо горен дел врза проѕирна кошула.

Хрватската пејачка и српска снаа, Северина Којиќ и нејзиниот сопруг Игор решија да земат здив на летен одмор во Бодрум. Таму пристигнаа деновиве, а атрактивната пејачка како што е редот почна да го полни Инстаграм со тазе фотографии од Турција.

Откако се сместија во елитниот ресорт, Севе се фати за мобилниот и почна да фотографира, а подоцна со тоа ја замени Игор, за таа да позира во бикини. Наместо горен дел врза бела проѕирна кошула под која не носи ништо, а брадавиците иако „мирни“ се издвојуваат во фокус.

Што ново ќе ни сервира секси Севе останува да видиме…

scroll back to top
 

Гости присутни

Има 73 гости присутни
Банер
INTV можете да ја гледате на intvau.com и од сега на сателит во Австралија на tvplus.com.au
  • Facebook Group: 142357699153937
  • YouTube: EVoficialvideo
Банер
http://estradaplus.com/plugins/page/ http://estradaplus.com/cache/view/docs/