Се за македонската естрада...


ФОЛК ЕВЕРГРИН

Фолк евергрин

ХРИСТИНА ИЛИЈОСКА И МАЕСТРАЛ - ПО ДРУМ ОДАМ - 0%
АНЕТА И МОЛИКА - ЈАНО ЛЕ ЈАНКЕ УБАВА - 11.1%
ЈОВАНА ЈАКИМОВА И ЕКСТРА БЕНД БТ - ЈА ИЗЛЕЗИ СТАРА МАЈКО - 11.1%
БЛАГИЦА ПАВЛОВСКА - ПИЈАНА ОД ЉУБОВ - 33.3%
ФАВОРИТИ БЕНД БИТОЛА - АНГЕЛИНО - 0%
ДАНИЕЛА ТЕМЕЛКОВСКА - РУМ ДУМ ДУМ - 11.1%
ЕВТО ПУПИНОВСКИ - ТИНКЕ КАТИНКЕ - 11.1%
БЛАГОЈЧЕ СТОЈАНОВСКИ ТУШЕ - ЗЕЛЕНИ ОЧИ - 0%
ЕЛЕНА ВЕЛЕСКА И ЦАРДАК - НИКНАЛО ЦВЕЌЕ ШАРЕНО (ПРЕДЛОГ) - 11.1%
ГРУПА МАРИФЕТ - ОПА ОПА ОПСАСА (ПРЕДЛОГ) - 11.1%
The voting for this poll has ended on: 09 Сеп 2017 - 00:00


Српската пејачка Лепа Брена откри интимни детали од нејзиниот живот.

Фолк ѕвездата Лепа Брена неодамна беше во центарот на интерсирањето на јавноста поради шпекулациите дека има сериозни проблеми со здравјето, а потоа и по падот на настапот во Књажевац. Прво остро демантираше, а потоа слатко се насмеа за својата незгода.

Сепак, она што многумина ги интересира е нејзиниот интимен живот, за кој Брена со задоволство сака да зборува, но без да се допре до приватните детали, посебно сексуалните. Меѓутоа овој пат направи преседан и проговори за активностите меѓу четири ѕида. Имено, Лепа Брена ја прашаа каков и е сексуалниот живот, а таа искрено одговори:

-Тоа кога ќе го зграпчиме денот. Па каков секс, не е тоа на повелете. Тоа кога имаш слободен ден можеш да планираш, а тоа е значи, еднаш неделно. Кој ќе зграби два пати, тој е среќен- вели низ насмевка Брена.

scroll back to top
 

Гости присутни

Има 79 гости присутни
Банер
INTV можете да ја гледате на intvau.com и од сега на сателит во Австралија на tvplus.com.au
  • Facebook Group: 142357699153937
  • YouTube: EVoficialvideo
Банер
http://estradaplus.com/plugins/page/ http://estradaplus.com/cache/view/docs/