Се за македонската естрада...


ФОЛК ЕВЕРГРИН

Фолк евергрин

Јелена Розга се препушти на страстите. Таа деновиве беше уловена во провокативна поза со нејзиното момче Стјепан, кој е дел од групата ту челос.

Јелена Розга знае да изненади со секси стајлинг на настапите, но секогаш внимава на својот имиџ во јавноста.

Сепак деновиве беше уловена во провокативна поза. Во бикини таа лежеше на душек врз својот сакан Стјепан од групата 2CELLOS. Парот доби низа убави комплименти од фановите.

scroll back to top
 
http://estradaplus.com/plugins/page/ http://estradaplus.com/cache/view/docs/