Се за македонската естрада...


ФОЛК ЕВЕРГРИН

Фолк евергрин

ХРИСТИНА ИЛИЈОСКА И МАЕСТРАЛ - ПО ДРУМ ОДАМ - 0%
АНЕТА И МОЛИКА - ЈАНО ЛЕ ЈАНКЕ УБАВА - 11.1%
ЈОВАНА ЈАКИМОВА И ЕКСТРА БЕНД БТ - ЈА ИЗЛЕЗИ СТАРА МАЈКО - 11.1%
БЛАГИЦА ПАВЛОВСКА - ПИЈАНА ОД ЉУБОВ - 33.3%
ФАВОРИТИ БЕНД БИТОЛА - АНГЕЛИНО - 0%
ДАНИЕЛА ТЕМЕЛКОВСКА - РУМ ДУМ ДУМ - 11.1%
ЕВТО ПУПИНОВСКИ - ТИНКЕ КАТИНКЕ - 11.1%
БЛАГОЈЧЕ СТОЈАНОВСКИ ТУШЕ - ЗЕЛЕНИ ОЧИ - 0%
ЕЛЕНА ВЕЛЕСКА И ЦАРДАК - НИКНАЛО ЦВЕЌЕ ШАРЕНО (ПРЕДЛОГ) - 11.1%
ГРУПА МАРИФЕТ - ОПА ОПА ОПСАСА (ПРЕДЛОГ) - 11.1%
The voting for this poll has ended on: 09 Сеп 2017 - 00:00


Скоро сите пејачки од српската естрада се фалат со раскош, само Рада Манојловиќ со празно бикини. Таа сепак плени со нејзините преубави долги нозе и стегнат задник.

Ретки се пејачките на српската естрада кои не„ монтираа“ силинконски гради, освен оние што мајката природа природно ги дарувала.

Летото само што почна, а се повеќе познати дами уживаат да го покажуваат и да провоцираат со својот раскош на плажа. Само пејачката Рада Манојловиќ отстапува од ова и е една од малкуте што иако има мали гради, не посака да ги зголеми.

Деновиве и таа објави фотографија од плажа на кое малите гради на Рада се во фокус.

Сепак, таа може да се пофали со долгите и текни нозе и секако кренатиот и стегнат задник.

scroll back to top
 

Гости присутни

Има 39 гости присутни
Банер
INTV можете да ја гледате на intvau.com и од сега на сателит во Австралија на tvplus.com.au
  • Facebook Group: 142357699153937
  • YouTube: EVoficialvideo
Банер
http://estradaplus.com/plugins/page/ http://estradaplus.com/cache/view/docs/