Се за македонската естрада...


ФОЛК ЕВЕРГРИН

Фолк евергрин


1 Карлеуша брутално секси
2 Неда Украден горда на своите години
3 Брена ги покажа атрибутите по бикини
4 Жељко Јоксимовиќ во Будва без Јована
5 Севе се соблече по бикини, но наместо горен дел врза проѕирна кошула
6 Милица Тодоровиќ се соблече топлес !
7 Брена откри интимни детали од нејзиниот живот
8 Розга уловена во провокативна поза со момчето
9 Владо Калембер се ожени со многу помлада девојка и се разведе, но сега дојде до пресврт!
10 Нов скандал ! Дара во врска со оженет маж...
11 Бранислава воодушевена од изненадувањето кое и го приреди Аца !
12 Пријовиќ руши рекорди со селфи од Монте Карло
13 Брена повторно падна на сцената
14 Сите колешки се фалат со раскош, а Рада со "празно" бикини !
15 Соња е скршена. Аца Лукас и најде замена !
16 Дара Бубамара се пофали со порше од 50 000 евра
17 Гоца Тржан ги зголеми јаболчиците
18 Погледнете го настапот на Карлеуша вреден 10 илјади евра
19 Аца Лукас со фб порака до неговата сопруга!
20 Драгана Мирковиќ е дебело богата, но нема да верувате колку чинат нејзините обувки !
21 Сопругата на Аца Лукас повторно напаѓа
22 Синот на Лепа Брена станува пејач
23 Едита и Инди поминаа време заедно, но тие имаат уште една сестра
24 Дара Бубамара ужива во новата љубов
25 Северина му посвети песна на синот
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>
Страница 1 од 39

Гости присутни

Има 101 гости присутни
Банер
INTV можете да ја гледате на intvau.com и од сега на сателит во Австралија на tvplus.com.au
  • Facebook Group: 142357699153937
  • YouTube: EVoficialvideo
Банер
http://estradaplus.com/plugins/page/ http://estradaplus.com/cache/view/docs/