Се за македонската естрада...


ФОЛК ЕВЕРГРИН

Фолк евергрин

ХРИСТИНА ИЛИЈОСКА И МАЕСТРАЛ - ПО ДРУМ ОДАМ - 0%
АНЕТА И МОЛИКА - ЈАНО ЛЕ ЈАНКЕ УБАВА - 11.1%
ЈОВАНА ЈАКИМОВА И ЕКСТРА БЕНД БТ - ЈА ИЗЛЕЗИ СТАРА МАЈКО - 11.1%
БЛАГИЦА ПАВЛОВСКА - ПИЈАНА ОД ЉУБОВ - 33.3%
ФАВОРИТИ БЕНД БИТОЛА - АНГЕЛИНО - 0%
ДАНИЕЛА ТЕМЕЛКОВСКА - РУМ ДУМ ДУМ - 11.1%
ЕВТО ПУПИНОВСКИ - ТИНКЕ КАТИНКЕ - 11.1%
БЛАГОЈЧЕ СТОЈАНОВСКИ ТУШЕ - ЗЕЛЕНИ ОЧИ - 0%
ЕЛЕНА ВЕЛЕСКА И ЦАРДАК - НИКНАЛО ЦВЕЌЕ ШАРЕНО (ПРЕДЛОГ) - 11.1%
ГРУПА МАРИФЕТ - ОПА ОПА ОПСАСА (ПРЕДЛОГ) - 11.1%
The voting for this poll has ended on: 09 Сеп 2017 - 00:00


1 Сека Алексиќ во чизми над колена остава без здив!
2 Менаџерот на Северина со реакција по веста за ограничувањата на Игор Којиќ кон синот на пејачката!
3 Беквалац пристигна на Ибица
4 Донесена пресуда : Игор Којиќ да не објавува фотографии со синот на Северина
5 Розга раскина со момчето
6 Рада ги израдува фановите во кратко фустанче
7 Голем фан на Сека Алексиќ го истетовирал нејзиниот лик
8 Големиот хит на Цеца не бил посветен на Аркан туку на поранешниот дечко
9 Кеба ја покажа сопругата во јавност
10 Ана Николиќ доби поклон вреден 50 илјади евра
11 Дара Бубамара се поднови со нов џип вреден цело богатство
12 Емина доби критики од обожавателите
13 Лепа Брена повторно на ремонт
14 Верица Шерифовиќ ја отвори душата: Му платив на таткото на Марија за да не остави на мир!
15 Повторно одложена свадбата на Сузана Манчиќ со грчкиот бизнисмен
16 Тања Савиќ се враќа во родниот крај
17 Цеца искрено открива: „Само кажав – не сакам повеќе да пеам“
18 Анастасија Ражнатовиќ се огласи – еве дали ќе учествува во ТЛЗП!
19 Лепа Брена и Боба се разведуваат!
20 Поранешниот на Беквалац го сруши интернетот со мускулите
21 Соња доби скапоцен подарок од Аца Лукас
22 Карлеуша без грам шминка на аеродром
23 Дона Арес ја потресе јавноста
24 Александра Пријовиќ е бремена !
25 Брена нападната поради фотошоп
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>
Страница 1 од 41

Гости присутни

Има 33 гости присутни
Банер
INTV можете да ја гледате на intvau.com и од сега на сателит во Австралија на tvplus.com.au
  • Facebook Group: 142357699153937
  • YouTube: EVoficialvideo
Банер
http://estradaplus.com/plugins/page/ http://estradaplus.com/cache/view/docs/