Се за македонската естрада...


ФОЛК ЕВЕРГРИН

Фолк евергрин


Фолкерката Сузана Гавазова ги почести фановите со утринско селфи. На фотографија која ја објави Гавазова нема ниту грам шминка.

Пејачката Сузана Гавазова речиси цело лето го помина во родната Струмица. И работно и со дружење со пријателите, Гавазова уживаше во секој миг. 

Сега Гавазова заедно со сопругот и двете ќерки се вратија во Шведска, каде што и живеат. Сузана ги почести обожавателите на социјалните мрежи со утринско селфи на кое нема ниту грам шминка.

scroll back to top
 

Гости присутни

Има 44 гости присутни
Банер
INTV можете да ја гледате на intvau.com и од сега на сателит во Австралија на tvplus.com.au
  • Facebook Group: 142357699153937
  • YouTube: EVoficialvideo
Банер
http://estradaplus.com/plugins/page/ http://estradaplus.com/cache/view/docs/