Се за македонската естрада...


ФОЛК ЕВЕРГРИН

Фолк евергрин

ХРИСТИНА ИЛИЈОСКА И МАЕСТРАЛ - ПО ДРУМ ОДАМ - 0%
АНЕТА И МОЛИКА - ЈАНО ЛЕ ЈАНКЕ УБАВА - 11.1%
ЈОВАНА ЈАКИМОВА И ЕКСТРА БЕНД БТ - ЈА ИЗЛЕЗИ СТАРА МАЈКО - 11.1%
БЛАГИЦА ПАВЛОВСКА - ПИЈАНА ОД ЉУБОВ - 33.3%
ФАВОРИТИ БЕНД БИТОЛА - АНГЕЛИНО - 0%
ДАНИЕЛА ТЕМЕЛКОВСКА - РУМ ДУМ ДУМ - 11.1%
ЕВТО ПУПИНОВСКИ - ТИНКЕ КАТИНКЕ - 11.1%
БЛАГОЈЧЕ СТОЈАНОВСКИ ТУШЕ - ЗЕЛЕНИ ОЧИ - 0%
ЕЛЕНА ВЕЛЕСКА И ЦАРДАК - НИКНАЛО ЦВЕЌЕ ШАРЕНО (ПРЕДЛОГ) - 11.1%
ГРУПА МАРИФЕТ - ОПА ОПА ОПСАСА (ПРЕДЛОГ) - 11.1%
The voting for this poll has ended on: 09 Сеп 2017 - 00:00


Изминатиов период кружеа гласини дека Лоба се разделила од момчето. Таа ги демантира ваквите гласини со најновата фотографија со Ѓорѓи која ја објави на Инстаграм.

Викторија Лоба веќе неколку години ужива во љубовта со скопскиот бизнисмен Ѓорѓи. Но пред некое време започнаа да кружат гласини дека дошло крај на нивната врска, а тоа некако се подгреваше и со фактот дека Лоба престана да објавува заеднички фотографии.

Сепак деновиве на Инстаграм таа откри дека нивната љубов е посилна од кога било. Лоба објави заедничка фотографија на која се гледа дека двајцата се релаксираат покрај вода. Дали станува збор за грчките плажи или повторно за крстарење со јахта на Охридското Езеро, останува мистерија.

Инаку пејачката и нејзиниот партнер веќе неколку месеци живеат заедно, па најверојатно свадбените ѕвона се на видикот.

scroll back to top
 

Гости присутни

Има 66 гости присутни
Банер
INTV можете да ја гледате на intvau.com и од сега на сателит во Австралија на tvplus.com.au
  • Facebook Group: 142357699153937
  • YouTube: EVoficialvideo
Банер
http://estradaplus.com/plugins/page/ http://estradaplus.com/cache/view/docs/