20 полицајци со автомати ја чуваат Кајли Миног на концерт во Келн

November 26, 2018 Jasna Stojanoska 0

Германски државјанин преку социјалните мрежи неколкупати и се заканувал на австралиската пејачка Кајли Миног дека ќе ја убие. Според весникот „Билд“, Германецот со психички пореметувања […]